Ar galima grąžinti kokybišką prekę, įsigytą parduotuvėje?
Pirkėjas turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nuo ne maisto daiktų perdavimo jam, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti nusipirktus daiktus pirkimo ar kitoje…
Pirkėjas turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nuo ne maisto daiktų perdavimo jam, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti nusipirktus daiktus pirkimo ar kitoje…
Prieš pateikiant atsakymą į šį klausimą, svarbu išsiaiškinti, kas yra laikoma šeimos turtu. Pagal įstatymą šeimos turtu laikomas toliau išvardijamas turtas, nuosavybės teise priklausantis vienam…
Pinigų sumos sumokėjimas parduoti daiktą įsipareigojusiam asmeniui pripažįstamas dalies kainos sumokėjimu (avansu). Avansas yra mokėjimas, kuris atliekamas būsimų mokėjimų vykdant pagrindinę sutartį sąskaita. Avansas vykdo…
Fizinio asmens bankrotas – tai procesas, kurio metu yra siekiama atkurti asmens mokumą, taip pat garantuoti kreditorių interesų patenkinimą ir pasiekti skolininko bei jo kreditorių…
Antstolis nežino ir negali žinoti sąskaitoje esančių lėšų kilmės. Todėl skolininkas turi informuoti antstolį bei pateikti įrodymus apie pinigų kilmę. Tuomet antstolis, gavęs įrodymus apie…
Įstatymas numato pardavėjo pareigą perduoti pirkėjui daiktus, kurių kokybė atitinka pirkimo–pardavimo sutarties sąlygas bei daiktų kokybę nustatančių dokumentų reikalavimus (pardavėjo prievolė patvirtinti daikto kokybę yra…
Iš skolininkui priklausančios darbo užmokesčio ir jam prilygintų išmokų bei davinių dalies, neviršijančių Vyriausybės nustatytos minimalios mėnesinės algos (toliau – MMA), išskaitoma pagal vykdomuosius dokumentus…
Pagal įstatymą išieškojimas galimas ne tik iš darbo užmokesčio, tačiau ir kitų pajamų: 1) apmokestinamųjų individualios veiklos pajamų, atskaičius nuo jų mokėtinus (sumokėtus) mokesčius; 2)…