Paslaugos

Nemokama teisinė pagalba teikiama šioms asmenų grupėms:
– jaunoms, besikuriančioms įmonėms ir startuoliams,
– nevyriausybinėms organizacijoms,
– socialiai pažeidžiamiems fiziniams asmenims,
– Vilniaus universiteto darbuotojams ir studentams,
– Vilniaus mieste gyvenamąją vietą deklaravusiems asmenims, nepriklausomai nuo gaunamų pajamų ar turimo turto (valstybės garantuojama pirminė teisinė pagalba).

VU Teisės klinikos konsultantai asmeniškai patars, kaip išspręsti ginčą, informuos apie teisės sistemą, įstatymus ir kitus teisės aktus, padės parengti reikalingus dokumentus. Nemokamos teisinės konsultacijos teikiamos šiais klausimais:
– sutarčių teisės,
– mokesčių teisės,
– viešosios teisės,
– intelektinės nuosavybės teisės,
– darbo ir socialinės apsaugos teisės,
– šeimos teisės,
– ginčų sprendimo.

Norėdami pasinaudoti nemokama teisine pagalba, užduokite klausimą internetu (forma žemiau), susisiekite su VU Teisės klinikos konsultantu per „Skype“ (vaizdo konsultacijai būtina išankstinė registracija) arba užsiregistruokite į gyvą susitikimą mūsų biure Vilniuje.

VšĮ „Vilniaus universiteto Teisės klinika“ teisinės pagalbos teikimo sąlygos. Užduodami teisinį klausimą ir (ar) registruodamiesi į konsultaciją viešojoje įstaigoje „Vilniaus universiteto Teisės klinika“, suprantate ir sutinkate, kad: (i.) atsakymą pateiks teisinio išsilavinimo siekiantys, bet dar universiteto diplomo neįgiję Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentai; (ii.) teisinę pagalbą gausite neatlygintinai (nemokamai), tačiau turite galimybę skirti savanorišką paramą; (iii.) konsultantai suteiks teisinę pagalbą savo kompetencijos ribose, tačiau jie negali garantuoti ir negarantuoja siekiamo rezultato. Dėl visų teisinių veiksmų galutinį sprendimą bei atsakomybę už juos priimate asmeniškai.

Užduokite klausimą

Gaukite atsakymą iš karto: prieš pateikdami klausimą įsitikinkite, kad jis jau nėra atsakytas mūsų dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje (spauskite čia).

Neradę atsakymo DUK skiltyje, užduokite klausimą žemiau. Užtikriname kiekvieno besikreipiančiojo konfidencialumą.

Dėmesio! Teisės klinika studentų egzaminų sesijos universitete metu nedirbs. Į jūsų klausimą atsakymą pateikti galėsime po 2019 m. sausio 21 d.

Susisiekite per Skype

Individualios vaizdo konsultacijos teikiamos iš anksto užsiregistravus telefonu +370 670 25 165. Pokalbiui būtina skambinančiojo kompiuteryje įdiegta „Skype“ programa, mikrofonas ir stabilus interneto ryšys.

Jei neturite asmeninio kompiuterio ar kitos reikiamos įrangos, kviečiame apsilankyti artimiausiame nemokamos teisinės pagalbos prieigos taške. Jo darbuotojai Jums padės prisijungti prie virtualaus pokalbių kambario su VU Teisės klinika ir sudarys galimybę nemokamai naudotis nuotolinio ryšio priemonėmis.

Skambinkite adresu info@teisesklinika.lt arba spustelėję šį mygtuką:

SKAMBINTI

Užsiregistruokite į susitikimą

Į susitikimą su VU Teisės klinikos konsultantais maloniai prašome registruotis iš anksto. Rekomenduojame turėti su Jūsų klausimu susijusių dokumentų kopijas. Nemokamos teisinės konsultacijos teikiamos Vilniuje, adresu Vilniaus g. 25.

REGISTRUOTIS

Susisiekite

Vilniaus universiteto Teisės klinikos komanda
yra pasirengusi Jums padėti.