Vilniaus universiteto Teisės klinika teikia nemokamą teisinę pagalbą nuo 1998 m. Klinikoje konsultuoja vyresniųjų kursų Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentai. Paslaugų kokybę užtikrina praktikos grupių kuratoriai – profesionalūs advokatai, teisininkai, Teisės fakulteto mokslo darbuotojai. Prieš 18 metų Teisės kliniką įsteigė ir ją globoja Vilniaus universitetas, advokatų kontora Ellex Valiunas bei Vilniaus universiteto studentų atstovybė.

Paslaugos

Nemokama teisinė pagalba teikiama šioms asmenų grupėms:
– Jaunoms, besikuriančioms įmonėms ir startuoliams.
– Nevyriausybinėms organizacijoms.
– Socialiai pažeidžiamiems fiziniams asmenims.

Klinikoje veikia šios teisinės praktikos grupės:
– sutarčių teisės
– mokesčių teisės
– viešosios teisės
– intelektinės nuosavybės teisės
– darbo ir socialinės apsaugos teisės
– šeimos teisės
– ginčų sprendimo

Tai yra unikalus ir Lietuvoje analogų neturintis nemokamos teisinės pagalbos projektas. Kviečiame gyventojus susisiekti su Vilniaus universiteto teisės klinikos konsultantais vienu iš žemiau nurodomais būdais: nuotolinų būdu užduoti klausimą formoje, "Skype" vaizdo transliaciją (iš anksto užsiregistravus) arba užsiregistruoti į susitikimą su konsultantu Vilniaus g. 25, Vilniuje.

VšĮ "Vilniaus universiteto teisės klinika" teisinės pagalbos teikimo sąlygos:
Užduodama (-s) teisinį klausimą ir (ar) registruodamasi (-s) į konsultaciją VšĮ "Vilniaus universiteto teisės klinikoje" suprantu ir sutinku, kad : (i.) atsakymą pateiks teisinio išsilavinimo siekiantys, bet dar universiteto diplomo neįgiję teisės fakulteto studentai, (ii.) teisinę pagalbą gausiu neatlygintinai (t.y. nemokamai), tačiau turiu galimybę skirti savanorišką paramą, (iii.) konsultantai suteiks teisinę pagalbą savo kompetencijos ribose, tačiau negali garantuoti ir negarantuoja už siekiamo rezultato pasiekimą. Dėl visų teisinių veiksmų galutinį sprendimą bei atsakomybę už juos priimu asmeniškai".

Užduokite klausimą

Neradote reikalingų atsakymų? Užduokite klausimą ir per 5 darbo dienas mes pasistengsime padėti.

Susisiekite per Skype

Susisiekite per Skype (iš anksto užsiregistravus). Skambinkite mums adresu info@teisesklinika.lt

Skambinti

Užsiregistruokite į susitikimą

Prašome iš anksto registruotis į susitikimą-konsultaciją su Vilniaus universiteto teisės klinikos konsultantais. Į susitikimą rekomenduojame atsinešti su Jūsų klausimu susijusių dokumentų kopijas. Asmenys priimami Vilniaus g. 25, Vilniuje.

Registruotis

Kontaktai

VU Teisės klinikos komanda yra pasirengusi Jums padėti.
Susisiekite.