Paslaugos

Nemokama teisinė pagalba teikiama šioms asmenų grupėms:
      – jaunoms, besikuriančioms įmonėms ir startuoliams,
      – nevyriausybinėms organizacijoms,
      – socialiai pažeidžiamiems fiziniams asmenims,
      – Vilniaus universiteto darbuotojams ir studentams.

VU Teisės klinikos konsultantai asmeniškai patars, kaip išspręsti ginčą, informuos apie teisės sistemą, įstatymus ir kitus teisės aktus, padės parengti reikalingus dokumentus. Nemokamos teisinės konsultacijos teikiamos šiais klausimais:
      – sutarčių teisės,
      – mokesčių teisės,
      – viešosios teisės,
      – intelektinės nuosavybės teisės,
      – darbo ir socialinės apsaugos teisės,
      – šeimos teisės,
      – ginčų sprendimo.

Norėdami pasinaudoti nemokama teisine pagalba, užduokite klausimą internetu (forma žemiau), susisiekite su VU Teisės klinikos konsultantu per „Skype“ (vaizdo konsultacijai būtina išankstinė registracija) arba užsiregistruokite į gyvą susitikimą mūsų biure Vilniuje.

VšĮ „Vilniaus universiteto Teisės klinika“ teisinės pagalbos teikimo sąlygos. Užduodami teisinį klausimą ir (ar) registruodamiesi į konsultaciją viešojoje įstaigoje „Vilniaus universiteto Teisės klinika“, suprantate ir sutinkate, kad: (i.) atsakymą pateiks teisinio išsilavinimo siekiantys, bet dar universiteto diplomo neįgiję Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentai; (ii.) teisinę pagalbą gausite neatlygintinai (nemokamai), tačiau turite galimybę skirti savanorišką paramą; (iii.) konsultantai suteiks teisinę pagalbą savo kompetencijos ribose, tačiau jie negali garantuoti ir negarantuoja siekiamo rezultato. Dėl visų teisinių veiksmų galutinį sprendimą bei atsakomybę už juos priimate asmeniškai.

Užduokite klausimą

Užduokite klausimą ir mes pasistengsime Jums padėti. Įprastai atsakome per kelias darbo dienas, tačiau šiuo metu vyksta studentų-konsultantų egzaminų laikymo laikotarpis, tad Jūsų užklausą galėsime peržiūrėti tik po sausio 24 d.

Susisiekite per Skype

Individualios vaizdo konsultacijos teikiamos iš anksto užsiregistravus telefonu +370 670 25 165. Pokalbiui būtina skambinančiojo kompiuteryje įdiegta „Skype“ programa, mikrofonas ir stabilus interneto ryšys.

Jei neturite asmeninio kompiuterio ar kitos reikiamos įrangos, kviečiame apsilankyti artimiausiame nemokamos teisinės pagalbos prieigos taške. Jo darbuotojai Jums padės prisijungti prie virtualaus pokalbių kambario su VU Teisės klinika ir sudarys galimybę nemokamai naudotis nuotolinio ryšio priemonėmis.

Skambinkite adresu info@teisesklinika.lt arba spustelėję šį mygtuką:

SKAMBINTI

Užsiregistruokite į susitikimą

Į susitikimą su VU Teisės klinikos konsultantais maloniai prašome registruotis iš anksto. Rekomenduojame turėti su Jūsų klausimu susijusių dokumentų kopijas. Nemokamos teisinės konsultacijos teikiamos Vilniuje, adresu Vilniaus g. 25.

REGISTRUOTIS

Susisiekite

Vilniaus universiteto Teisės klinikos komanda
yra pasirengusi Jums padėti.