VU Teisės klinika teikia nemokamas teisines konsultacijas el. paštu, „Skype“ ir gyvai Vilniuje (plačiau – kam ir kokia pagalba teikiama). Neturite galimybės atvykti į Vilnių ir nesinaudojate kompiuteriu (arba neturite „Skype“ konsultacijai reikalingos įrangos)? Pasinaudokite nuotoline VU Teisės klinikos pagalba bendradarbiaujančiose bibliotekose – nemokamos teisinės pagalbos prieigos taškuose. Kaip tai veikia:

  • Prieš registruodamiesi konsultacijai įsitikinkite, kad Jūsų situacija dar nėra aptarta mūsų dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje (spauskite čia). Jei klausimas trumpas, pateikite jį el. paštu (spauskite čia).
  • Susisiekite su artimiausia biblioteka, kuri dalyvauja VU Teisės klinikos projekte „Nemokama nuotolinė teisinė pagalba Lietuvos regionuose“. Visas projekte dalyvaujančias bibliotekas galite rasti šiame žemėlapyje:

  • Paprašykite bibliotekos darbuotojo, kad Jus užregistruotų nuotolinei VU Teisės klinikos konsultacijai per „Skype“. Jei naudojatės kompiuteriu, užsiregistruoti galite savarankiškai (spauskite čia). Prieš pasirinkdami konsultacijos laiką išsiaiškinkite, ar tuo metu bibliotekoje bus laisvų kompiuterizuotų darbo vietų.
  • Sutartu laiku apsilankykite bibliotekoje ir paprašykite darbuotojo, kad Jums skirtų kompiuterizuotą darbo vietą ir prijungtų prie virtualaus pokalbių kambario per „Skype“.
  • Pokalbio metu galėsite matyti ir girdėti VU Teisės klinikos konsultantus, konfidencialiai gauti Jums parengtus teisinius dokumentus bei išsiaiškinti, kur ir kaip juos pateikti.
  • DĖMESIO: jei naudojatės kompiuteriu ir turite „Skype“ konsultacijai reikiamą įrangą (mikrofoną, stabilų interneto ryšį), susisiekti su mumis galite iš namų, t. y. nebūtina vykti į biblioteką (daugiau informacijos).