Karjeros dieną VU Teisės klinika kvietė studentus į teisę pažvelgti kitaip

Kovo 21 d. Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinikos savanoriai lankėsi VU „Karjeros dienose“, kur studentams pristatė nemokamas teisines paslaugas ir profesinės praktikos galimybes organizacijoje.

Kontaktų mugės metu VU Teisės klinika kvietė pamatyti teisę kitaip – kaip dinamišką ir kūrybiškumą skatinančią sritį. Dėl šios priežasties renginio svečiams siūlyta ne spręsti formalias užduotis, o sudalyvauti smagiose šokių dvikovose, kurių nugalėtojus vaišino VU Teisės klinikos draugai „Veri Beri“.

„Karjeros dienos“ – didžiausias Vilniaus universiteto Studentų atstovybės organizuojamas renginys, kuriuo siekiama padėti studentams įsitvirtinti darbo rinkoje ir tapti paklausiais savo srities specialistais.

Prieš 20 metų Teisės kliniką įsteigė ir ją globoja Vilniaus universitetas, advokatų kontora „Ellex Valiunas“ bei Vilniaus universiteto Studentų atstovybė. Dėkojame organizacijos globėjams „Lewben Group“ ir „Serenus“, mecenatams „Vilniaus prekyba“, „Telia“, „Strategic Staffing Solutions International“ ir „Orlen Lietuva“ bei kitiems rėmėjams už finansinę paramą prisidedant prie organizacijos gyvavimo.

Skirkite 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio VU Teisės klinikai: www.teisesklinika.lt/skirkite-parama/.

Susisiekite

Vilniaus universiteto Teisės klinikos komanda
yra pasirengusi Jums padėti.