Atvirų durų dieną VU Teisės klinikos konsultantai dalijosi patirtimi

Antradienį Vilniaus universiteto (VU) Teisės kliniką užplūdo gausus būrys susidomėjusiųjų – čia pirmą kartą surengta atvirų durų diena. Studentai turėjo progą savo akimis pamatyti, ką veikia konsultantai, apsilankyti Teisės klinikos erdvėse bei iš pirmų lūpų gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Svečius pasveikino ir organizaciją pristatė VU Teisės klinikos direktorius Laurynas Totoraitis. Anot jo, šiemet dvidešimtmetį minėsianti VU Teisės klinika sparčiai juda tikslo link – tapti geriausia teisės studentų praktikos vieta, suteikiančia įvairiapusiškų praktinių žinių, įgyjamų teikiant teisinę pagalbą visuomenei reikalingiems projektams ir socialiai pažeidžiamiems asmenims.

Atvirų durų dienoje taip pat dalyvavo VU Teisės klinikos Alumni klubo valdybos narys, advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ teisininkas Arnoldas Puodžius. Renginio metu alumnas papasakojo apie Teisės klinikos vaidmenį jo paties profesiniame kelyje, aptarė karjeros pasirinkimų trūkumus ir privalumus.

Kodėl VU Teisės klinika? Ar pavyks suderinti studijas ir savanorystę? Kaip atrodo konsultanto diena? Su kokiais klausimais dažniausiai kreipiasi interesantai? Į šiuos bei kitus dalyvių klausimus atsakinėjo, savo asmenine patirtimi bei įspūdžiais dalijosi buvę Teisės klinikos konsultantai Augustė Žėkaitė, Dominykas Ulickas, Edgar Lisica ir Zbigniev Podvorski.

Primename, kad jau prasidėjo studentų atranka į VU Teisės kliniką pavasario semestrui. Iki vasario 19 dienos kviečiame pildyti registracijos anketą ir laukti kvietimo įsimintiniausiai studijų patirčiai! Daugiau informacijos: www.teisesklinika.lt/teisininkams.

Prieš 20 metų VU Teisės kliniką įsteigė ir ją globoja Vilniaus universitetas, advokatų kontora „Ellex Valiunas” bei Vilniaus universiteto Studentų atstovybė. Dėkojame organizacijos globėjams „Lewben Group” ir „Serenus”, mecenatams „Vilniaus prekyba”, „Telia”, „Strategic Staffing Solutions International” ir „Orlen Lietuva” bei kitiems rėmėjams už finansinę paramą prisidedant prie organizacijos gyvavimo.

Susisiekite

Vilniaus universiteto Teisės klinikos komanda
yra pasirengusi Jums padėti.