Profesinės mentorystės projektas moksleiviams

 

Be teisinių užduočių VU Teisės klinikoje, konsultantai dalyvauja ir mentorystės projektuose, kurių metu susitinka su moksleiviais, kad parodytų, kokia yra teisės studento veikla ir teisės galimybės. Asociacija „Mentor Lietuva” – tai šviečiamoji programa jaunimui ir moksleiviams, prie kurios iniciatyvos prisijungė ir VU Teisės klinikos studentai.

Programą sudarys studentams skirti mokymai bei susitikimai su moksleiviais VU Teisės klinikoje. Susitikimų metu moksleiviai pamatys, kaip ruošiami teisiniai dokumentai ir vyksta gyvos konsultacijos. Taip pat bus galimybė apsilankyti steigėjų „Ellex Valiunas” advokatų kontoroje.

„Pirmasis susitikimas įkvėpė moksleivius domėtis ateities galimybių perspektyvomis ir pradėti žengti savęs pažinimo bei būsimos profesijos paieškų keliu. Laukiame kitų susitikimų, kurie, tikime, bus tokie pat produktyvūs, nuotaikingi ir įkvepiantys,“– apie iniciatyvą kalbėjo konsultantai Justina Drėgvaitė, Goda Janušaitytė ir Gediminas Odminis.

Nuotraukų autorė – Greta Janulytė (VU Teisės klinika).

Prieš 18 metų  VU Teisės kliniką įsteigė ir ją globoja Vilniaus universitetas, advokatų kontora Ellex Valiunas bei Vilniaus universiteto studentų atstovybė. Dėkojame organizacijos globėjams Lewben group ir Serenus, mecenatams Vilniaus prekyba, Telia, Strategic Staffing Solutions International ir Orlen Lietuva bei kitiems rėmėjams už finansinę paramą prisidedant prie organizacijos gyvavimo.

Susisiekite

Vilniaus universiteto Teisės klinikos komanda
yra pasirengusi Jums padėti.